Lekarze Internista Krosno

lekarz Krzysztof Tlałka

ulica Walslebena 5
38-400 Krosno

Bardzo dobry lekarz, a poza tym miły człowiek. Postawił trafną diagnozę mojemu synowi, a byłam u kilku specjalistów i żaden się nie wyznał. Polecam!
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Mariusz Pelczarski

Korczyńska 1
38-400 Krosno

Jeśli bym mogła nawet jednej gwiazdki bym nie dała. Nie polecam, Podczas wizyty "lekarz" odbierał telefony i umawiał swoich pacjentów. Wspomnę, że spóźnił się 2 godziny, nie raczył zajrzeć w moje papiery które przyniosłam. Badanie zrobione niedelikatnie!(NIE JEST PAN GINEKOLOGIEM WIEC TAKIE "BADANIE" NIE BYŁO POTRZEBNE .Głupie teksty nie na miejscu. Na moje pytanie dostałam odpowiedź "nie jestem duchem świętym" wydaje się że zna tylko dwie jednostki chorobowe- nerwicę i ...

lekarz Małgorzata Siwiec

ulica Piłsudskiego 51
38-400 Krosno

Nie sądziłam że tak wygląda prywatna wizyta u pani gastrolog. Była niemiła a o kompencji pań rejestratorek i zamieszania jakie robią brak słów. Bardzo żałuję że poleciłam tę przychodnię komuś bliskiemu

lekarz Małgorzata Krzanowska

Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
ulica Grodzka 45
38-400 Krosno

Bardzo nie przyjemny lekarz traktuje pacjentów z góry lekceważący nie potrafiący wysłuchać historii choroby Nie podchodzi do pacjenta profesjonalnie Tacy lekarze nie powinni leczyć ludzi Nie polecam

lekarz Paweł Rubiś

38-400 Krosno

Bardzo konkretny lekarz, poświęcił mi dużo czasu, dowiedziałam się wszystkich potrzebnych informacji. Polecam.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Grzegorz Miller

Onkolog, Radioterapeuta

ulica Powstańców Warszawskich 25
38-400 Krosno

Witam, mama moja pacjetka doktora byla od lat ,co trzy miesiace badania i wizyty do końca roku 2021 nic zlego sie nie działo , od stycznia 2022 wyniki byly coraz gorsze złamania , meta... pan doktor przy każdej wizycie mowił mamie że powinna do czestochowy isć na kolanach bo przeżyła z rakiem ponad 20 lat , przy ostatniej wizycie usłyszałam to na własne uszy szok .. osoba chora ktory nie ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Aneta Węgrzyn

38-400 Krosno

Pani pracuje w Krośnieńskim ZOL i wszystko jest dobrze dopóki się z Panią zgadzamy. Jeżeli jednak rodzina pacjenta ma odmienne zdanie to zaczyna się już mniej przyjemna rozmowa. Nie polecam osobą posiadającym własne zdanie i zadającym pytania.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Małgorzata Harasimowicz

Internista, Endokrynolog

Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
ulica Grodzka 45
38-400 Krosno

NIE POLECAM MIAŁEM PODWYŻSZONE TSH PANI DOKTOR STWIERDZIŁA ŻE TO NIEDOCZYNNOŚĆ I LEKI DO KOŃCA ŻYCIA MAM ZAŻYWAĆ, NIE ZASTANOWIŁA SIĘ NAD PRZYCZYNĄ, A WYSTARCZYŁO OGRANICZYĆ KAWĘ Z 8 NA 2SZT. I SUPLEMENTOWAĆ SIĘ PRZEZ MIESIĄC JODEM I JUŻ ROK JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU
Opinia dodana przez: stefan

lekarz Bożena Urba-Delimat

Internista, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CENTRUM FIZJOTERAPII - Wacław Żurek KOMPLEKSOWA REHABILITACJA LECZNICZA
Nad Lubatówką 15
38-400 Krosno

Pani doktor beznadziejna nie potrafi rozmawiać z pacjentem podnosi głos wrzeszczy lepiej znaleźć innego lekarza .

lekarz Anna Klimek

Przychodnia Nr 3
Ks. Stanisława Decowskiego 48
38-400 Krosno

Bardzo nie polecam! Badanie na prawo jazdy. Pani doktor Anna Klimek eskulapie na Kletówki 52. Mam okulary i terminowe prawo jazdy. Okulary dobrze dobrane, cukier w normie, ciśnienie w normie, żadnych chorób przewlekłych. I dostałam na 3 lata! Pytam panią doktor, ale jak to, poprzednie prawo jazdy miałam na 5 lat, teraz tylko na 3? A pani doktor na to, że tak, przepisy się zmieniły, i jak mam minusy, to ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Waldemar Mielecki

38-400 Krosno

Wczoraj teściowa (wiek 80 lat) miała umówioną wizytę która została wyznaczona w wypisie. Vanmed zawiózł teściową do poradni w szpitalu w danym dniu na wyznaczona godzinę po czym okazało się,że lekarza nie ma o czym nie poinformowano jej nawet telefonicznie. Gdzie tutaj szacunek do pacjenta? W tym czasie vandem pojechał na darmo.
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Jacek Sebastianka

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Langiewicza 9A
38-400 Krosno

Lekarz bez zrozumienia. Ogromna łaskę robi ze schodzi na nocy kogoś leczyć. Trzeba po 2 razy jechać z dzieckiem w nocy z gorączką. Nie polecam nikomu. Zero wyjaśnień dlaczego taki lek.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Andrzej Borek